12 greckich startupów ubiega się o wyróżnienie w "Eurowizji dla startupów"

Nagrody Startup Europe Awards są inicjatywą innowacyjną promowaną przez Komisję Europejską, która ma wspierać i służyć jako narzędzie komunikacji dla społeczeństwa, zachęcać do współpracy między społeczeństwem a przedsiębiorstwami i oczywiście promować innowacyjne inicjatywy. Promowanie tworzenia sojuszy umożliwi i wesprze programy dla przedsiębiorców w każdym regionie z lokalnymi i międzynarodowymi partnerami.

12 greckich finalistów

Każdego roku startupy z ponad 16 różnych krajów rywalizują o szansę na zdobycie nagrody i to właśnie one mogą pokazać swoją pracę i zdobyć uznanie, na które zasługują. W tym roku 12 greckich finalistów start upów rywalizowało o jedną z europejskich nagród w poszczególnych kategoriach to: Agrologies (Agritech), Loceye (Creative), IFAAacademy (Edtech), IMEQ Center (eHealth), The Infashion App (Fashion), Kard (Fintech), Sustainable Food Movement in Greece (Gastronomy), Billagi (Green), Openichnos (IoT), Cyclefi (Smart Cities), PatientWho (Social) i Solumbro (Tourism).

Ci finaliści to z pewnością najlepsi z najlepszych, jeśli chodzi o startupy w Grecji. Ludzie z wielką wizją, pasją do swojej pracy i pragnieniem zrobienia tego, co jest konieczne do zrobienia, aby zarządzać i pokazać swoją pracę. Niezależnie od tego, czy jeden z tych startupów zostanie zwycięzcą, czy nie, umysły stojące za biznesem z pewnością zdobędą wiele doświadczenia i oczywiście wiele ekspozycji, jak również możliwość stworzenia profesjonalnej sieci, która będzie działać na ich korzyść.

IED wspiera greckie startupy

Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości, jako silny interesariusz Startup Europe Awards i jedyna zaangażowana organizacja z Grecji, jest za tymi startupami i wspiera je w 100%. IED jest gotowy i chętny do promowania przedsiębiorczości za pomocą wszelkich niezbędnych środków. Te nagrody są świetną okazją dla młodych mężczyzn i kobiet, aby wprowadzić swoje pomysły w życie, a jeśli chodzi o greckich startupowców, IED jest tutaj, aby pomóc promować ich pracę w każdy możliwy sposób.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możesz zgłosić swój startup i mieć szansę na wygranie miejsca w konkursie, po prostu odwiedź stronę internetową Startup Europe Awards lub stronę Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości i uzyskaj wszystkie najnowsze informacje na temat tej niesamowitej okazji. IED zawsze będzie w stanie dostarczyć Ci wszystkich danych, których potrzebujesz, aby zgłosić swój pomysł do Startup Europe Awards i spełnić swoje marzenie!