10 narzędzi SaaS Marketing Automation, których potrzebuje każda firma

Marketing wymaga wiele ciężkiej pracy. Dzięki zarządzaniu i promowaniu, dzień mija błyskawicznie. Idealnie, marketing jest najtrudniejszym zadaniem do pracy na. Wraz z wprowadzeniem mediów społecznościowych, docierając do ludzi było łatwe, ale wpływając na nich i odciskanie produktu jest dość trudne.

SaaS lub Software-as-a-Service jest ogromny ocean narzędzi marketing automation, które pomagają uczynić pracę trochę łatwiejsze. Nadzoruje Twoje zaangażowanie publiczne, zapewnia właściwe słowa kluczowe w oparciu o analitykę, monitorowanie i dostarcza spostrzeżeń na temat Twoich postów.

Ogólnie rzecz biorąc, mówi ci, co twoja publiczność karmi i co odrzuca. Jednak, aby odkryć, jakie narzędzia i platformy marketing automation będą odpowiadały Twoim konkretnym potrzebom, należy przeprowadzić wiele badań. Ten artykuł zakończy wszystkie Twoje zmartwienia.

Creator Studio

Facebook Analytics przestanie być używany od 30 czerwca 2021 roku. Spowoduje to przejście do wielu aplikacji innych firm. Creator studio jest jedną z alternatyw, która jest używana przez wielu ekspertów marketingowych. Pochodzi z funkcji, które dają naszym marketerom więcej głębi w zakresie analityki.

Platforma zapewnia nadzór nad wydajnością marketingową. Wraz z tym, będzie śledzić zaangażowanie publiczności. Ludzie, którzy są następujące lub unfollowing swoją stronę będzie również powiadomiony. Utrzymuje śledzenie polubień, subskrypcji i zaangażowania na żywo strumienia. Tak więc jest to idealne narzędzie do poprawy strategii marketingowych.

Canva

Prezentacja jest ważnym aspektem w rozwoju Twojego biznesu. Odpowiednia prezentacja może być wystarczająco przekonująca dla Twoich klientów, aby zainwestowali w Twoje produkty. W związku z tym, wszystko czego potrzebujemy to dobrze wyglądająca prezentacja, która zadziwi ich umysły. To przychodzi z wielu elementów projektu, w którym można zawierać grafiki, filmy i zdjęcia, aby stać się mistrzem sztuki.

Strona główna aplikacji pochodzi z interfejsem, który mówi, że można zaprojektować dosłownie wszystko. Można go pobrać jako natywną aplikację lub może być używany w sieci. Większość stron internetowych, blogów, prezentacji jest tak elegancka dzięki Canva.

Databox

Kiedy pracujesz z ogromnym zespołem, najbardziej irytującą rzeczą, która się dzieje jest to, że tracisz ślad wszystkich i wszystkiego. Więc teraz musisz wrócić i wypełnić kropki, ale coś się nie zgadza, więc musisz zacząć od nowa. To jest najgorsze.

Databox zajmuje się tym problemem raz na zawsze. Pomaga Ci stworzyć spersonalizowany dashboard, który pozwala śledzić całą Twoją pracę w czasie rzeczywistym. Co najważniejsze, łączy się z Google Ads, Instagramem, Facebookiem i ponad 50 innymi platformami, aby zapewnić Ci aktualne informacje.

Ale to nawet nie jest najlepsza część. Darmowa wersja databox posiada tak wiele funkcji, że możesz nawet nie mieć potrzeby zakupu premium. Dba o prawie wszystkie Twoje potrzeby bez narzekania lub proszenia o pieniądze.

Hubspot

Start-upy to nie tylko trend, ale także konieczność, która pomaga generować więcej dochodów i podnosić gospodarkę. Ale częściej niż nie, większość start-upów nie ma zbyt wiele pieniędzy do oszczędzania na narzędzia automatyzacji marketingu. Dlatego właśnie Hubspot jest najlepszym narzędziem do automatyzacji marketingu, które można wykorzystać, aby uzyskać ogólny nadzór nad marketingiem.

To narzędzie jest w 100% darmowe i ma dosłownie wszystko. Zajmuje się zarządzaniem mediami społecznościowymi i hostingiem Twojego bloga. Co więcej, zapewnia również narzędzia do generowania leadów, które są wbudowane bezpłatnie. Hubspot ma wiele ofert i masz tak wiele do odkrycia. W związku z tym, naprawdę nie ma powodu, aby nie sprawdzić go teraz.

Mobilna małpa

Małpy są znane z gadania i to jest dokładnie to, co mobilna małpa robi dla Ciebie. Kiedy wprowadzasz na rynek swój produkt, musisz skorzystać z usług czatu. Wyobraź sobie, usługi czatu w całym Snapchat, Facebook, Instagram, i SMS, itp. Ale popełniasz błąd i musisz edytować. Więc edytować na Facebooku, a następnie na Snapchat, a następnie na Instagramie. Samo mówienie o tym staje się powtarzalne, więc wyobraź sobie, że robisz to w prawdziwym życiu przez cały rok.

Mobilna małpa rozwiązuje ten problem za Ciebie. Jest to zintegrowany Chabot, który pozwala pisać, pisać i edytować swoje usługi czatu na wszystkich platformach. Najlepszą częścią jest to, że odbywa się to tylko za pośrednictwem jednej aplikacji poprzez jedną zintegrowaną skrzynkę odbiorczą. Dlatego teraz zaoszczędzić trochę dodatkowego czasu i dostać trochę odpoczynku.

BuzzSumo

Kiedy jesteś stroną internetową lub blogiem, ważne jest, aby zrozumieć, jaki rodzaj treści jest podawany do odbiorców. Nawet jeśli wglądy są dostępne, nie maluje to lepszego obrazu. BuzzSumo pomaga w zrozumieniu, jakie treści najbardziej rezonują z Twoją publicznością. W ten sposób można śledzić reakcję i lepiej zrozumieć, jak rozwijać swój program marketingowy.

Analizuje rodzaj tematu, treść, itp. Zapewnia również podsumowanie słów kluczowych i ich wydajności. Dzięki świetnym spostrzeżeniom dostępnym w ramach tej platformy możesz zmienić taktykę udostępniania i treści, aby zwiększyć zasięg.

Semrush

Znalezienie słów kluczowych, które pozwolą Twojej treści uzyskać maksymalny zasięg może być trudne. Semrush to narzędzie do automatyzacji marketingu, które zapewnia doskonałe słowa kluczowe SEO, które są wymagane dla Twojego aspektu marketingowego. Idealna treść wywołana słowami kluczowymi opublikowana w odpowiednim czasie może dotrzeć do milionów ludzi na froncie mediów społecznościowych.

Semrush pędzi, aby rozwiązać wszystkie twoje problemy. Ma niezwykle potężny silnik, jeśli chodzi o ranking słów kluczowych i daje ci listę słów, które pasowałyby do twojego tytułu. Co więcej, daje Ci pełnowartościowy raport na temat tego, jak Twoja firma radzi sobie pod względem rankingu. Zapewnia również sugestie dotyczące błędów i problemów, które należy sprawdzić.

Hootsuite

Jeśli chodzi o marketing, media społecznościowe odgrywają ogromną rolę. Dni umieszczania ulotek już dawno minęły. Teraz wszystko odbywa się zza ekranu z wykorzystaniem narzędzi automatyzacji marketingu. Każdego dnia na mediach społecznościowych jest 3 miliardy aktywnych użytkowników. Hootsuite pozwala obsługiwać front mediów społecznościowych z łatwością.

Najlepszą częścią Hootsuite jest to, że pozwala na planowanie postów przed czasem na wszystkich platformach mediów społecznościowych. Ponadto, daje zintegrowany interfejs w jednym ekranie oddzielone przez różne zakładki, aby zapewnić jasność. I wreszcie, to pozwoli Ci śledzić swoją markę bez konieczności ciągłego logowania się.

Optimizely

Regulowanie ruchu i utrzymywanie liczb nie zawsze jest łatwym zadaniem. Poprawa listy subskrybentów i upewnienie się, że trzymają się oni Twoich treści wymaga wiele wysiłku. Optimizely zapewnia odrobinę ulgi w tych zmaganiach. Pozwala analizować i optymalizować wszystkie aspekty, aby upewnić się, że to, co działa idealnie dla Ciebie.

Platforma daje Ci przegląd wydajności i zapewnia podsumowanie z dynamicznym interfejsem. Istnieje opcja przeciągnij i upuść, gdzie można łatwo dokonać zmian na swojej stronie internetowej w zależności od potrzeb.

Vidyard

Vidyard pomaga w znacznym stopniu usprawnić proces sprzedaży. Wyjaśnienie produktu za pomocą słów może być trudne. Ton może być mylący lub może dojść do nieporozumień. Dlatego też Vidyard pozwala Ci na nagrywanie filmów wideo, wyjaśniając w ten sposób produkt. To daje bardziej spersonalizowany dotyk do treści i zwiększyć wartość marketingową.

Co więcej, jest to rozszerzenie chrome, które pozwala na korzystanie z niego za darmo. Jest wypełniony atrakcyjnymi funkcjami, w których można nagrywać filmy w 4K. Można również osadzić wideo w biuletynie e-mail, stron internetowych lub portalu firmy, aby przyciągnąć więcej klientów.

Wnioski

Podsumowując, istnieje mnóstwo świetnego oprogramowania, którego możesz użyć, aby wywrzeć duży wpływ na swoją firmę i zwiększyć sprzedaż. Marketing może stać się trudne i zająć dużo czasu, jeśli nie masz odpowiedniej pomocy. Stąd Saas aplikacje i platformy pozwalają dotrzeć do klientów szybciej i ułatwić swój zespół marketingowy.


Autor Bio

Bhavik Soni jest kreatywnym pisarzem w Auto Monkey. Zapewniamy oryginalną analizę najnowszych wydarzeń w branży mediów społecznościowych. Połącz się z najnowszymi trendami w mediach społecznościowych i wiadomości plus wskazówki na Twitterze, Facebooku i innych narzędzi społecznych w sieci.